Nový psychoterapeutický výcvik pro zdravotnictví - přesunut na září 2020. Aktuálně volná místa.

 

Vážení zájemci, vzhledem k nouzovému stavu v souvislosti s koronavirem, jsme začátek výcviku posunuli na září 2020. Přihlášené účastníky informujeme e-mailem, další zájemci, prosíme hlaste se i nadále na kontaktním e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme za pochopení, Tým E-clinic

 

Komplexní vzdělávací program v psychoterapii pro zdravotnictví

Odborná garance: Prof. MUDr. Hana Papežová, CSc.

Název vzdělávacího programu: Komplexní vzdělávací program v psychoterapii pro zdravotnictví se zaměřením na interdisciplinární léčbu poruch příjmu potravy a komorbidních onemocnění.

Plánované zahájení vzdělávacího programu: září 2020

Cíl komplexního vzdělávacího programu: Absolventi získají odbornou způsobilost v psychoterapii (se specializovaným zaměřením na komplexní, interdisciplinární léčbu poruch příjmu potravy a komorbidních onemocnění). Program vychází z analýzy současných potřeb léčby tohoto onemocnění v oblasti zdravotnictví, kde narůstá zaměření na zdravou výživu a poradenství bez dostatečných znalostí a sebezkušenosti v psychologicko-psychiatrické problematice.

Program (300 hodin sebezkušenosti, 120 hodin teorie a 100 hodin supervize) doplní současné dosud dostupné vzdělávání odborníků podílejících se na terapii v uvedené oblasti, kde chybí v klinické výuce pro praxi důležitá sebezkušenostní, psychoterapeutická a supervizní část, která je v zahraničí podmínkou pro odbornou zdravotnickou práci v této oblasti.

Akreditovaný výcvikový program je určen pro psychology, psychiatry se zaměřením na širokou škálu poruch příjmu potravy a jejich somatických i psychiatrických komorbidit, výživové specialisty s VŠ vzděláním, pro další odborné pracovníky. Důraz je kladen na doplnění potřebných znalostí a dovedností pro účinnější interdisciplinární práci.

Zdůrazňujeme širší psychosomatické pojetí, psychoterapeutický integrativní přístup pro práci v multidisci- plinárním týmu a současně také podporující destigmatizaci a prevenci v oboru.

 

Zájemci prosíme posílejte základní údaje o sobě, včetně dosaženého vzdělání a motivačního dopisu na hana.simunk(zavináč)email.cz, kde rovněž získáte informace o konkrétních termínech a ceně výcvikového programu.

  • Budete postupně pozváni e-mailem k přijímacímu pohovoru.

  • Předpokládaný začátek  je v září 2020 a dále 1 x za 14 dní ve večerních hodinách. 

    Teoretické přednášky budou probíhat formou víkendových bloků 4 x ročně.

  • Vše na adrese Olšanská 5, Praha 3.

 

Cena výcviku:

  • Sebezkušenostní a teoretická část naplanována na 3 roky.
  • Cena 29 500 Kč/1 rok (zahrnuto 100 hodin sebezkušenosti a 40 hodin teorie/1 rok).
  • Povinné supervize v rozsahu 100 hodin se absolvují po ukončení sebezkušenostní skupiny. Cena supervize: 220 Kč/1 účastník/1 hod.

Stáhněte si přiložený letáček s tímto textem.

Stáhnout přílohy:
Go to top